Besplatan ispit Geteovog instituta Fit 1 i Fit 2 za učenike osnovnih i srednjih škola

Zahvaljujući dugogodišnjoj saradnji JU Gimnazije “Vaso Pelagić” Brčko sa Geteovim institutom Bosne i Hercegovine, ove školske godine dobili smo mogućnost da za zainteresovane učenike osnovnih i srednjih škola u Brčkom organizujemo besplatne ispite Geteovog instituta Fit 1 i Fit 2.

Ispiti se održavaju 5. i 6.12.2022. godine u našoj školi, a izvode ih sertifikovani ispitivači ove institucije, renomirane u svijetu kad je riječ o učenju njemačkog jezika, širenju znanja o kulturi, civilizaciji, privredi i umjetnosti Njemačke.

Učenici koji polože ispit steći će širom svijeta priznatu diplomu Geteovog instituta kao dokaz o poznavanju njemačkog jezika na nivou A1 odnosno A2.

Svim kandidatima želimo mnogo uspjeha!

Geteovom institutu Bosne i Hercegovine najsrdačnije zahvaljujemo na ovoj izuzetnoj prilici i radujemo se budućoj saradnji.