Dan škole

U okviru Dana škole 20. 4. 2022. godine u kabinetu engleskog jezika održana je prezentacija na temu “Povijest engleskog jezika” koju su predstavili učenici prvog razreda. Kroz prezentaciju su se gledatelji mogli upoznati s bitnim književnicima engleskoga jezika, dijalektima te zanimljivim činjenicama o navedenom, a pored toga mogli su i degustirati neke od karakterističnih poslastica.

U okviru Dana škole u galeriji škole održano je i finale natjecanja iz Društvenih znanosti (povijest, geografija, psihologija, sociologija, filozofija) u kojem su sudjelovali izabrani učenici iz IV. 5 i IV. 6 odjela koji su ostvarili najbolji poredak u prvom krugu natjecanja održanog među svim odjelima četvrtog razreda. U neizvjesnoj završnici prvo mjesto pripalo je IV. 5 te su svi sudionici dobili prigodne nagrade.

U okviru Dana škole držane su različite aktivnosti u kabinetu njemačkog jezika. Ovdje su učenici mogli gledati projekte učenika trećih razreda koji pohađaju napredni program, igrati razne igre iz njemačkog jezika te degustirati poslastice.

Ana Ivanek, III. 5

U okviru Dana škole postavljena je izložba likovnih radova u holu škole 19. i 20.4.2022. na kojoj su izloženi radovi navedenih učenika:

• Lamija Tokić I-4
  • Konstantin Pudar II-4