Naši učenici dobitnici nagrada za najbolji literarni, likovni i multimedijalni rad

Povijesni izlet u Tolisu

Nakon tjedan dana od obilježavanja 200 godina prve pučke škole u BiH, emocije i priče naših učenika ne prestaju. Dijele radosne dojmove o prijavi na natječaj, posjeti Tolisi i programu obilježavanja obljetnice. Jedna od učenica je rekla: “Ovaj izlet mi je trebao!”.

Na natječaju za izbor najboljih učeničkih radova povodom obilježavanja dvjestote obljetnice prve pučke škole u BiH sudjelovali su učenici u umjetničkoj formi: literarnoj, likovnoj i multimedijskoj na temu “Moja škola”.

Na adresu škole u Tolisi pristigla su 104 rada, a stručno povjerenstvo odabralo je najbolje u svakoj kategoriji među kojima su i naših pet učenika u kategoriji od 1. do 4. razreda srednje škole kojima čestitamo:

NAJBOLJI LIKOVNI RAD

LAMIJA TOKIĆ, III. 4

NAJBOLJI LITERARNI RAD

DANIELA MATIĆ, II. 1

2. nagrada

LUCIA MENDEŠ, III. 4

NAJBOLJI MULTIMEDIJSKI RAD

HARIS HASIČEVIĆ, III. 4

3. nagrada

NEDŽMA HALILOVIĆ, II. 1

Hvala domaćinima na cjelokupnoj organizaciji.