U četvrtak, 03.11.2022., učenici 2. i 3. razreda naše škole, koji pohađaju DSD program njemačkog jezika, su sa profesoricom Tanjom Pavlović i profesoricom Almedinom Avdić posjetili Omladinski centar u kojem
Održano je Školsko natjecanje iz Njemačkog jezika na nivoima A2, B1 i B2. Natjecanje se sastojalo od pismenog dijela, koji testira vještinu razumijevanja pročitanog teksta i slušanog teksta, a na